Věšák do koupelny LEMI BATH 80 černý

4 149

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Šířka:80
Výška:180

Máte rádi minimalistický nábytek? A půdní nábytek? Chcete svou koupelnu uspořádat nejen jednoduše, ale i stylově? Vyzkoušejte náš závěs do koupelny LEMI BATH! Vypadá to trochu jako žebřík, ale spíše nonšalantní. Tenké, téměř jako nakreslené hrany, mírně podepírají zeď. Vyčnívají na pozadí, ale nenarušují harmonii. Věšák LEMI BATH, jak se hodí k nejlepšímu designovému nábytku, je funkční a univerzální – můžete na něj pověsit cokoli chcete. Mohou to být ručníky, ale také věšák na oblečení, kartáč na koupání a další praktické předměty.
Věšák LEMI BATH měří 180 cm na výšku, což poskytuje dostatečný prostor pro ručníky, které se nepřekrývají, a tak – rychle se zbaví vlhkosti. Šířka věšáku je 80 cm. Nábytek vyčnívá ze zdi asi 40 cm. Neobsahuje montážní prvky, měli byste si je vybrat sami pro zeď. Nevystavujte jej přímému působení vody nebo jiných tekutin. Pomocí palety RAL si můžete vybrat vlastní barvu.
Designový koupelnový nábytek – záleží nejen na stylu!
Proč je závěs LEMI BATH jedinečný? Protože to není omezeno na jedinou roli. Minimalistický nábytek CustomForm je multifunkční. Věšák do koupelny bude perfektní nejen v koupelně, ale také na chodbě nebo v místnosti. Připomíná půdní nábytek, takže je vhodný i pro průmyslové úpravy.
Podívejte se na další minimalistický nábytek CustomForm! Vyzkoušejte naše pohovky ve skandinávském stylu, hotelový nábytek a designové lampy. Designový nábytek, internetový obchod CustomForm, představuje množství praktických, ale vždy stylových řešení. Chcete vidět tyto drahokamy naživo? Náš obchod s nábytkem Chorzów je otevřen všem milovníkům designu.

Další informace
Hmotnost5 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák do koupelny LEMI BATH 80 černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží