Dekorace, které nestárnou


Mít doma nějakou dekoraci nebo aranžmá je celkem běžná věc. Díky tomu vypadá náš domov daleko lépe a útulněji. I lidé milující minimalismus si nějakou tu dekoraci koupí, a často dávají právě přednost živým květinám. Jejich cena ale stejně jako u všeho hodně vyrostla, a tak se nákup živého aranžmá celkem prodraží. Když vezmete v potaz že takové dekorace vydrží podle použitého druhu květin opravdu jen pár dní, jsou to doslova vyhozené peníze, i když vám doma udělají na chvilku parádu.

sušená květina

Mnohem lepší je používat do vazeb na stůl nebo i do vázy například stabilizované květiny, které jsou k nerozeznání od živých, a přitom vydrží mnohem déle. Jde o živé květiny, které jsou upraveny speciálním roztokem, takže nevadnou tak rychle, ale vydrží měsíce až roky. Jen pozor na stabilizovaný mech, ten tak dlouho bez zálivky nevydrží, i když je stabilizovaný, musí se pravidelně rosit.

Floridští stále častěji dávají prostor sušeným květinám, z nichž jsou velice populární sušené růže. Růže patří právem mezi královnu květin, protože mají krásné květy, mnohé druhy krásně voní, a navíc je na výběr z mnoha barevných kombinací. Sušené květiny jsou vhodné do vázy, do vazeb, ale také do svatebních kytic.

květinová vazba

Pokud hledáte komponenty pro domácí nebo i profesionální výrobu dekorací a různých květinových vazeb, je Florservice ideální místo pro váš nákup. Můžete si nakoupit všechno co budete potřebovat pro práci s květinami. Najdete zde nejen korpusy a věnce jako základ, ale i aranžovací hmoty v mnoha tvarech, umělé květiny nebo drobné dekorace k dozobaní vašeho výrobku. Můžete si vyrábět aranžmá i sami doma, protože je to jednoduché a určitě vás to bude bavit. Díky velkému výběru v našem e-shopu nakoupíte spoustu potřebných věcí, díky kterým vyrobíte opravdu cokoliv za daleko nižší náklady než kdybyste dekorace kupovali hotové.