Koupě oblečení


Kde nakupujete oblečení? Mně by to docela zajímalo, protože se to člověk od člověka liší. Já jsem třeba vždycky oblečení nakupovala buď v takových těch obyčejných obchodech, jako je H&M, Takko, New Yorker a podobně. Ale musím vám říct, že poslední dobou už to tak není a nakupuji v nejlevnějším second handu, co u nás je. A víte proč? Právě second handy jsou známé tím, že mají strašně levné oblečení, které už předtím někdo nosil, ale zase ho koupíte za méně než polovinu ceny, než když půjdete do klasického normálního obchodu. A to je přesně ono.. Lidi rádi nakupují v second handech, protože je to tam opravdu levné a nemohou si stěžovat.

clothes

Jedno tričko tam je třeba za 20 korun, což v dnešní době rozhodně v normálním obchodě neseženete. A tak se ani nedivím tomu, že ty second handy jsou dneska tak rozšířené a prostě v nich i nakupuje hodně lidí.. Zároveň ale taky nikomu neberu jeho názor – takže pokud třeba rádi nakupujete v dražších obchodech a second handy nemusíte, vůbec vám váš názor neberu. Tenhle článek spíše bude pro milovníky podobných obchodů, jakými právě nejlevnější second hand je. No a co dál? Taky můžete udělat ve svém šatníku očistku a to, co se vám nelíbí, nebo už nenosíte, můžete second handu prodat a tím vlastně oblečení vdechnete druhý dech, jak se říká, takzvanou šanci na druhý život.

 c

Takže se vynosí a vy na tom ještě něco vyděláte, a to je super příležitost, ne? I já jsem to takhle párkrát udělala. A nejen z důvodu, že se mi penízky hodily (komu v dnešní době ne), ale taky proto, že jsem nechtěla mít plno oblečení ve skříni, které nenosím. Zbytečně se na něj prášilo a bylo tam úplně k ničemu. Takže jsem nakonec zvolila tuhle cestu. Proto všichni, co máte nějaké oblečení, si ho klidně roztřiďte a třeba tím získáte nějakou větší částky. Nové kousky jsou samozřejmě více ceněné.