Moderní obraz pro celou rodinu


Většina lidí má doma na zdi pověšené fotografie. Jdou příjemnou připomínkou toho, co je v životě doopravdy důležité. Mít někoho o koho se můžete vždycky opřít, s kým můžete trávit volné chvíle, zkrátka s kým je vám krásně, je výhra v loterii, ať už jde o partnera či o děti. Život se mění a měli bychom si opravdu pořádně vážit toho co máme, protože jednou už to mít nemusíme. Jenže mít plné zdi fotografií není pro některé lidi to co by doma chtěli mít. Zejména pokud někdo vyznává minimalismus, dal by přednost velké rodinné fotografii třeba přes půl zdi.

rodinný portrét

Ideální je fotoobraz na desce, který si můžete pověsit kamkoliv chcete. Vyrábíme je v několika velikostech, takže můžete mít menší rozměry, i skutečně velké obrazy, které rozhodně nikdo nepřehlédne. Fotoobraz se dá vyrobit nejen z poskytnutých fotografií, které jste si někde vyfotili, ale i z fotografií z ateliéru. Musíte je jen mít v digitální podobě, protože fotoobraz si vytvoříte snadno sami pomocí internetu.

  1. Vyberete fotografii, kteoru chcete na obraz zvěčnit
  2. Vyberte si na co chcete fotografii natisknout
  3. Zvolíte velikost obrazu

manželé rodina

A můžete se těšit na výsledek. Takto jednoduché to je. Kromě samotných obrazů se můžete těšit i na fotoalba s krásnými deskami, kalendáře a mnoho dalšího zboží, které se často kupuje jako originální dárek pro někoho z rodiny. Potěšte třeba babičku nebo tetičku rodinnou fotografií, kde nebude chybět žádný člen. Díky tomu budete stále spolu alespoň na obraze. Často je pro rodiny problém se pravidelně scházet se všemi členy, ale pomocí fotoobrazu si budete neustále připomínat kdo všechno vaši rodinu tvoří. Ozdobte svůj byt rodinnou fotkou ve velké velikosti a zbavte se mnoha rámečků na zdi. Díky cenové dostupnosti můžete obrazy měnit třeba podle ročního období, nebo třeba podle toho, jak porostou vaše děti.