Práce od instalatéra


Kolikrát se mi stane, že také máme doma v koupelně všelijakou pohromu, že třeba špatně odtéká vodovod anebo třeba vana. Tohle se mi stalo už několikrát, jenomže jsem si myslela, že třeba ve vaně jsou nějaké ucpané vlasy, nebo nějaká mastnota, že se na tu mastnotu potom něco nabalovalo a že vana špatně odtéká. Vůbec by mě nenapadlo, že třeba syn do toho něčeho nahází. Naházel tam úplně malinkaté kostičky lega. Proto je v tomto případě prima, že existuje pohotovostní instalatérská práce. Pohotovost instalatérů https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha je opravdu výhodná a hodí se pro všechny rodiny, které třeba trpí opravdu těmito nesnázemi a takovými problémy, že třeba jim také někdo omylem něco vhodí do odpadu.

Instalatér musí znát všechno.

Je to pak šok! Ony malé děti něco hodí do vašeho odpadu, třeba do toalety nebo do umyvadla anebo také do vany. Tady už na tomhle samozřejmě nic není, nic s tím nejde dělat a zvon kolikrát ani nepomůže. Bohužel sama tohle nevyřeším. Kolikrát jsem si řekla, že kdybych neznala nikoho, kdo dělá instalatérskou pohotovost, že bych opravdu byla asi v prčicích. A zajímá vás, jak to celé dopadlo, že mi syn do vany naházel malinkaté kostičky lega? Samozřejmě, že se mi to prodražilo, protože tohle nešlo všechno odstranit a šlo to velice složitě, takže mě to vyšlo na sedm tisíc korun.

Zeptejte se instalatér a na cokoliv.

A to pan instalatér pracoval asi dvě hodiny, takže je to docela dobrá práce. Sama jsem si řekla, kdybych byla muž, že bych asi také šla na instalatérskou školu, protože instalatéři mívají opravdu hodně peněz, a to nemluvím o dalších lidech, kteří mají manuální práci. V dnešní době už se nevyplatí dělat úředníka, protože úředníci mají tak o polovinu nižší plat než třeba lidé, kteří pracují manuálně. A sláva manuálním pracím! Můj syn, kterému je dvanáct let, tak také říkal, že půjde určitě na instalatéra, protože se dozvěděl, že se mají opravdu dobře a že také se nenadřou. Myslím si, že se udělá dobře. Třeba syn také bude pracovat pro firmu, která bude dělat nonstop instalatérské práce.