Cviky na prostatu a jiné vychytávky.

Muži a jejich ego. Muži se snaží v ženách vyvolávat dojem, že jsou naprostí alfa samci. A taky jim to patřičně dokázat. Nosí se a snaží se nám dokazovat svoji mužnost abychom jim podlehli. A jsou to také oni, kdo se snaží lovit ženy. A my je za to milujeme a obdivujeme přesně tak jak to muži od nás potřebují. A tak by to přeci mělo být. A tím je také zachována rovnováha, kterou tolik na světě potřebujeme. Ale co se týče každodenního života mezi mužem a ženou to je již o trochu více složitější. Protože ne v každém případě se tak úplně dokážeme snést. Ale to je taky přirozená věc, protože jak muži, tak i ženy jsou opravdu hodně odlišní.

prostata

Ale protiklady se přece navzájem přitahují. A jak my ženy rodíme a často máme problémy s vaječníky anebo s dělohou, tak i muži mají svoje specifické problémy. A dost často po čtyřicítce se objevují zase první problémy s prostatou. A je důležité prostatu odhalit v čas. Když vás v noci budí potřeba na močení, ale když močíte jde vám to jen ztěžka a vymočíte jen málo. A potom se nucení opakuje. A taky pokud se objeví pálení a bolest při močení, tak prosím zbystřete, protože právě vy máte začínající problémy s prostatou. A často poté vedou vaše kroky do ordinací obvodních lékařů.

muž u počítače

A přitom by vám mihlo stačit, když byste zkusili cviky na prostatu, které by mohli vaše problémy s prostatou oddálit. Když to zkusíte nic se vám nestane a pokud vám to pomůže bude to jenom bonus pro vás. A pokud vám nepomohou budete vědět, že lékaře musíte navštívit doopravdy. A víte, co je na cvicích proti prostatě to nejlepší? Že není skoro nutné, abyste cvičili nějaké moc složité cvičení. Protože na prostatu se obecně doporučuje jako nejlepší cvičení vůbec. A hodně se nedoporučuje sedavý způsob života. Takže začněte chodit na procházky se svým psem, do přírody anebo zkuste běhat. Ale důležité je, aby to bylo pravidelně. Zkuste také tenis, veslování, jogging a také jízdu na kole. A pořiďte si na kolo pohodlné sedlo, které vás nebude dráždit. A aby vás jízda na kole ještě nebolela.