Berete se?


Každá svatba začíná žádostí o ruku
Pro mnoho mužů je žádost o ruku složitá věc, na kterou se připravují celé měsíce předem. Jakmile jsou si jisti že našli tu pravou, chtějí ji překvapit a požádat ji o ruku nějak originálně. Část mužů volí žádost o ruku uprostřed cizích lidí třeba v restauraci nebo při nějakém zážitku, ale většina mužů tento akt vnímá příliš intimně a tak dají přednost žádosti o samotě doma, na výletě nebo třeba při rodinném obědě. Ať už vás požádal jakkoliv, čeká vás spousta zařizování. Zařídit svatbu není jen tak, ale není se čeho bát. S přípravami vám pomůže rodina, kamarádky, nebo svatební plánovač či koordinátor.

svatební oznámení

Každá nevěsta se chce ve větší či menší míře podílet na přípravách svatby. Chce si užít výběr dekorací, barev, místa a samozřejmě prstenů či šatů. Ženichové většinou do příprav moc nezasahují a plní spíše roli poslíčka, který jezdí a vyzvedává hotové věci. Pokud váš nastávající neprotestuje, rozhodně ho do příprav zapojte a vyberte s nám třeba svatební oznámení. I takové svatební přípravy mohou váš vztah pořádně prověřit. Zjistíte tak, jak spolu zvládáte stresové situace, ke kterým během zařizování svatby rozhodně může dojít.

oznámení svatba

Oznámení je po výběru místa a data jednou z prvních věcí, které si páry zařizují. Většina svateb se odehrává po roce od zásnub, protože hlavní svatební sezona probíhá od května do září, a v této době je většina věcí a služeb beznadějně vyprodaná a zarezervovaná celé měsíce dopředu. Čekání na fotografa, cukráře nebo svatební šaty si tak můžete zkrátit a zpříjemnit výběrem oznámení. Dnes může navštívit osobně výrobce, kteří mají svoji nabídku online, ale také můžete obcházet tiskárny a vybírat si osobně. Při výběru zvažte v jakých barvách chcete svatbu mít, protože pokud sladíte oznámení se svatebními barvami, bude to vypadat opravdu skvěle.