Údržba trávníků

Sekání trávy je každoroční rutina, se kterou musí počítat každý, kdo má zahradu. Ve většině případů se jedná o menší plochy, které se dají posekat za pár hodin. Ovšem, pokud máte opravdu velkou zahradu, tak na sekání strávíte i více dní. Nejedná se však o procházku růžovým sadem, ale spíše o dřinu, kterou nikdo nechce dělat. Navíc, pokud máte svažitý pozemek, je celá práce ještě mnohokrát horší. V případě, že na sekání trávy nemáte čas, ani chuť, tak to nechte na profesionálech. Sekání trávy nebylo nikdo jednoduší, pokud zvolíte tuto firmu. Pravidelně sekají trávu v Olomouci, Brně, Zlíně a dalším mnoha městech.

sekání trávy

Přitom vůbec nezáleží na tom, jak velký váš pozemek je, nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/Aktu%25C3%25A1ln%25C4%259B.cz v jakém terénu se nachází. Pro tuto společnost není porost žádný problém. Díky moderní technologii mohou sekat trávu i ve svahu a také zajistí kompletní odvoz zeleného bio odpadu. Zaměřují se i na plochy větší jak 5000 m² a dá se s nimi domluvit na jakýchkoliv prací týkající se sekání. Firma nabízí jak sečení traktorem, tak křovinořezem a je jen na vás, co aktuálně potřebujete posekat. Dále si od firmy můžete objednat sečení zahradní sekačkou nebo čištění pozemku pomocí frézy. Ta je obvykle potřeba na pozemcích, kde se dlouhé roky nic nedělalo a pozemek zarost většími dřevinami.

sekání trávy

Využívá se na průměry do 12 cm a větší nálety se řeší motorovou pilou. Zkrátka si poradí se vším, co jim přijde do cesty. V případě, že na pozemku máte nerovný terén, výmoly a další překážky, je potřeba pozemek obhlédnout. Poté se stanovuje nezávazná cenová nabídka. Jestliže budete s cenou souhlasit, tak se domluví na termínu sečení a práce může začít. Neváhejte tak a zbavte se této neoblíbené práce pomocí této firmy. Určitě se vám jejich služby zalíbí a konečně bude vás pozemek vypadat tak, jak by měl. Neváhejte tak a zavolejte ještě nyní.