Trable v posteli


Tak co pánové? Jak vám to s partnerkou klape v posteli? My ženy to máme rády dlouhé a pěkně i s něžnou nádhernou předehrou. Pro některé muže může být jejich výdrž v posteli doslova problém, říká se tomu předčasná erekce. A taková erekce, ta v některých případech dokáže srazit sebevědomí tak, že muž radši nevyhledává žádný intimní kontakt, aby se neztrapnil. No ale to je špatně. Proč radši neřeší své problémy? Vždyť není za co stydět. A pokud se nějaká žena muži posmívá a nechce s ním nic mít, tak za to nestojí.

pill

Proč můžou mít muži předčasnou erekci?

  1. stres – může se jednat o jakýkoliv stres, ať už z práce, nebo osobního života. Věřte mi, že stres je původ tak zhruba 90 % všech zdravotních problémů. A v tomhle případě by možná neuškodilo, kdyby muž začal pátrat nad příčinou toho, jestli se třeba podvědomě nestresuje a zkusit tenhle stresový prvek odstranit.
  2. genetika – někteří muži mají prostě geneticky dané, že mají předčasnou erekci – stejný problém může mít například třeba jejich tatínek. A s genetikou se bohužel nedá nic moc dělat. A v tomhle případě přichází na řadu kamagra oral jelly, která muži pomůže s tím, aby se neudělal hned po pěti minutách sexu.

pill

Rozhodně je to lepší, než aby muž svoje problémy neřešil. To nechcete mít do konce života sex a užívat si ho? Myslím si, že každý muž touží po dlouhém a krásném sexu a pokud ho nemá, tak pro to musí něco udělat, a ne se schovat do své ulity. Naopak. Vylézt z ní a hledat řešení. A kamagra oral jelly kamagra-pro.online je řešení a uvidíte, že vám s vaším problémem pomůže. A ve finále zabijete dvě mouchy jednou ranou – budete spokojený vy, a i partnerka vás nebude chtít praštit pánvičkou po hlavě a bude si sex užívat se vším všudy. A proto přece žijeme. Abychom si užívali krás života, a mezi ně bezpochybně patří i sex.