Stavba nebo rekonstrukce?


Líbí se vám představa že se přestěhujete do rodinného domu? Většina lidí kteří žijí v bytě touží po životě v domě, ale jen málokdo tuší kolik práce za vybudováním rodinného domu je. Někdo zvažuje že si opraví starší dům, ale v takovém případě může jít o velký risk. Je těžké zhodnotit celkový stav nemovitosti, která třeba několik let nebyla obývána nebo o ni nikdo řádně nepečoval. Skrze zdi nikdo nevidí, takže je těžké odhadnout jaká nepříjemná překvapení na vás mohou čekat až se pustíte do práce. Také vás limituje okolní zástavba, a případně i umístění elektrické sítě.

stavba domu

Pokud si vyberete novostavbu, máte často více možností jak si postavit přesně to co chcete. Limituje vás jen nákup pozemku, který v dnešní době bude spíše omezenější. Nejlepší pozemky jsou zabrané a pokud někde najdete dostatečně velký pozemek v blízkosti města, nejspíše bude velmi drahý. I tak se ale většinou vyplatí postavit novostavbu. Pak záleží na tom, jestli budete chtít stavět vlastníma rukama a nebo jestli si raději necháte dům postavit stavební firmou.

moderní bungalov

Co vás čeká u nás?
Jsme stavební firma, která staví dřevostavby a zděné domy. V naší nabídce najdete nejen přízemní bungalovy, ale i patrové domy. Výběr domu záleží na tom, jak velký máte pozemek. Pro menší pozemky je vhodnější spíše patrový domek. Pokud vás žádný z typových projektů nezaujme, můžeme vám jej upravit a také nabízíme možnost přípravy individuálního projektu přesně pro vaše potřeby. Postavit vám můžeme třeba bungalov 5 kk, který vám poskytne spoustu místa a dostatek soukromí pro všechny členy domácnosti. Naše domy jsou moderní, takže budete mít i velké skleněné plochy, které jsou teď v kurzu.
Prohlédnout si můžete naše hotové a předané domy, které už slouží svým majitelům. Patří mezi ně i celá řada známých osobností, které jsou s našimi domy rovněž spokojené.