K čemu je dobrá prsní páska


Zbavte se podprsenky – nošení podprsenky nevěstí nic dobrého. Mohli bychom říci, že je to dokonce ďábelský vynález, bez něhož se ženy mohou klidně obejít. Máte-li na mysli erotiku a mužskou přirozenou touhu pozorovat ženská ňadra v celé své kráse, pak jste na špatné adrese, protože toto je spíše „kosmetická“ záležitost. My máme na mysli ryze zdravotní aspekty. Co je vlastně na podprsenkách špatného?

dívka v šatech

Za prvé se mnohdy vyrábí z materiálu, který při styku s pokožkou způsobuje různé alergie a ekzémy. Podprsenky jsou tehdy také těsně upnuté na tělo a je tudy špatně odváděn pot, čímž se pak zcela zbytečně ucpávají póry na pokožce. Za druhé máte pocit sevření v korzetu, a to přispívá k různým psychickým problémům, které nedovolují prožívat život volněji a svobodněji. A za třetí se díky podprsenkám oslabují svaly hrudníku, formující poprsí do správného tvaru.

dívka v kostýmu

Využijte prsní pásku nebo nálepky na bradavky – podprsenka také moc dobře nevypadá pod oděvy, které si ženy oblékají do společnosti, kupříkladu plesové šaty či kostýmové halenky z průsvitného materiálu jsou ve spojení s podprsenkou doslova kýčem, ale jestliže si obléknete šaty na holé tělo jsou zas viditelné bradavky, a to je ve společnosti ještě větší faux pas, než podprsenka. Jak to vyřešit?

Existují výrobky, jako je prsní páska a nálepky na bradavky, s nimiž docílíte požadovaného efektu během krátké doby a s minimální námahou. Pomocí pásek se vytvarují ňadra do tvaru dle ošacení, a to tak, aby působily co nejvíce sexy, a ochranné kryty na bradavky zas zajistí, aby bradavky nebyly viditelné, a nekazily celkový dojem z oblékaného modelu.

A až ples či jiná společenská událost skončí, odepnete pásky a kryty bradavek a obléknete neprůsvitné oblečení, pod nímž podprsenku nemusíte nosit i bez těchto pomůcek, a vaše ňadra ponecháte na přirozeném svalovém fondu hrudníku, aby nezakrněl, a bylo to co nejvíce přirozené, jak to máme od přírody (od Boha) naděleno.