Jak ušetřit na vašich plesových šatech?


Na plesy chodí rádo většina z nás. Především pro ženy je to příležitost, kdy si mohu vzít na sebe krásné oblečení, vytvořit si dokonalý účes, a jak krásné líčení, a být ten večer za princezny. Jenomže pokud jste milovníky plesu, určitě víte, že takové oblečení, vás může přijít opravdu draho. Plesové šaty totiž nejsou zrovna nejlevnější záležitosti.

Ale i na společenských šatech lze ušetřit. Pokud se nespokojíte s ničím fádním, zkuste si sehnat šikovnou švadlenou, která vám šaty ušije. Že to bude drahé? Divili byste se, ale ušití nových plesových šatů je kolikrát levnější, než je kupování úplně nových. Záleží samozřejmě na tom, jaké látky zvolíte, jak náročný model bude, a kolik si bere vybraná švadlena za hodinu.

šaty

Pokud chcete spíš objevit něco levného v běžných obchodech, zkuste třeba second handy. Ano, i v secondhandech dokážete objevit plesové šaty, a naprosto běžně tu objevíte společenské šaty typu malá večerní a podobně. Bude to chtít samozřejmě spoustu hledání, trpělivosti, ale uvidíte, že pokud narazíte na dokonalé šaty za zlomek peněz, všechno vaše úsilí se vám vrátí v onom pocitu uspokojení.

Nezatracujte ani salony s plesovými šaty, pokud chcete ušetřit. Salony s plesovými šaty každý rok dostávají novou kolekci šatů, což znamená, že se těch starších zbavují. To může být skvělá příležitost pro vás. Pořádají pak výprodej plesových šatů, kdy pořídíte nové plesové šaty i třeba o polovinu levněji, než byste je pořídili, kdybyste si je kupovali úplně nové.

šaty

Plesové šaty si většinou vezmeme 1 sezonu, a na tu další už chceme model nový. To může být také skvělá příležitost pro vás, jak ušetřit za šaty. Projděte si různé internetové bazárky, obchůdky a podívejte se, jaké šaty nabízí různé ženy, které už je nechtějí, a chtějí je prodat. Uvidíte, že na takových obchůdcích, dokážete sehnat plesové šaty i za pár stovek, i když jsou třeba jenom dvakrát nošené.