Weby a eshopy


Předpokládám, že je stále ještě v naší zemi tolik lidí, kteří se vůbec nevyznají v počítačích a nebo ani neumí udělat eshop a nebo vytvořit nějaké webové aplikace. Možná se mi budete smát, ale já patřím k těm lidem. Absolutně neumím si představit, že bych dostala za úkol třeba udělat tvorbu webových aplikací. A nebo různé webové stránky a nebo dokonce eshop. Sice chápu, na jakém principu eshop funguje. Je to takový internetový obchod, kde se prodávají různé věci. Jako například zahradní technika nebo bílé spotřebiče nebo také móda a kosmetika a hlavně moje oblíbené kabelky a boty. Jenomže pokud tohle chcete prodávat online, jako například přes eshop, musíte se také naučit tvorbu webových aplikací. Ale tvorba webových aplikací Strelec není úplně jednoduchá, protože tvorba webových aplikací je složitá a musí být také dokonale udělaná.

máte svůj web?

Nemyslete si, že pokud nejste na to odborník, že se vám to nějak zázrakem podaří. I když samozřejmě zázraky existují, tohle neříkám, ale pochybuji, že by se vám třeba napoprvé povedlo vytvořit krásnou tvorbu webových aplikací, za kterou byste dostali Nobelovu cenu. Tohle si rozhodně nemyslete. Proto jsem si řekla, že by opravdu nebylo od věci navštívit webové stránky, kde je odborník na tyto webové aplikace, který vám s tvorbou webových aplikací moc rád pomůže. Nebo všechno nechce právě tomuto odborníkovi, který se postará o všechno a vy tak budete mít jistotu, že vaše tvorba webových aplikací se udělá opravdu poctivě a dokonale.

Weby jsou složité.

Opravdu potom není nic horšího, než když potom máte nějaké webové aplikace, které opravdu stojí za nic. Věřte mi, že to potom je více škody než užitku. Já jsem si řekla, že kdybych někdy v budoucnu také potřebovala pomoct s eshopem nebo s tvorbou webových aplikací, já osobně bych se do toho nepouštěla sama a chtěla bych, aby mi udělal jenom nějaký odborník.