Pevné obálky


Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsem pracovala na poště. A řeknu vám, že na poště mě to hodně bavilo. I když mnoho lidí si jenom na poštu stěžovalo. Jenomže proč si lidé stěžovali? Jednoduše každý člověk je originál a nikdo není dokonalý. A kdo je dokonalý, ať se mi přihlásí a já se na to podívám, protože podle mého názoru dokonalost neexistuje. Ale abych se zase vrátila k poštovním zásilkám. Také jsem někdy odesílala balíky, kdy jsem potřebovala opravdu kvalitní obalový materiál. Dozvěděla jsem se, že k nám na poštu také chodí plastové obálky. Ze začátku jsem si nedokázala představit, jak vlastně taková plastová obálka může vypadat.

Na poště máme mnoho obálek.

Vždyť přece je to průhledné a každý potom bude vidět a znát, co vlastně dotyčný posílá. Potom už jsem se podívala na webové stránky 2pack.cz, kde jsou plastové obálky anebo další obálky, které také můžete využívat k posílání vašich zpráv. Anebo také posílání různých dokumentů. Dozvěděla jsem se, že plastové obálky mohou být také barevné a vlastně nejsou průhledné. Samozřejmě, že pokud byste chtěli průhledné plastové obálky, tak to také není vůbec žádný problém. Také se mi líbilo a zaujalo mě, že vy si vlastně můžete vybrat takovou velikost plastových obálek, kterou vy budete potřebovat.

A jaké obálky máte nejraději vy?

Mám doma už několik plastových obálek, ale tyto plastové obálky využívám hlavně na dokumenty. Mám opravdu hodně dokumentů, nerada si všechno ukládám do počítače, ale raději si vždycky všechno vytisknu a dám si to do nějakých plastových obálek, abych to měla všechno při ruce. Já vím, že mnoho lidí si už nechává všechno zálohovat do počítače, ale já si říkám, co kdyby. Co kdyby se mi třeba počítač rozbil anebo mi ho někdo ukradl, nedej bože, aby ho třeba někdo zneužil. Proto je nejlepší, když si pořídíte nějaké záložky nebo plastové obálky, kam vy můžete dávat své dokumenty anebo takové papíry, kde je napsáno něco, co nechcete, aby někdo viděl.