Dejte sbohem drahým tamponům


Tampony a vložky jsou běžnými menstruačními pomůckami pro mnoho žen. Jsou na ně zvyklé už od puberty a tak je používají dál. Spousta z nich ani netuší že mohou představovat zdravotní riziko. Jak je to možné? Jednoduše tak, že tampony i vložky jsou vyráběny z umělých vláken, která jsou navíc chemicky bělena. U tampone se stává, že vlákna zůstávají v těle a mohou tak způsobit minimálně zánět. Navíc pokud trpíte během menstruace na silné bolesti břicha, právě tampony mohou být tím, co bolesti zhoršuje. Celá řada žen uvedla, že jakmile je přestaly používat, bolesti se zmírnily nebo zcela vymizely, a to i když přešly třeba na kalíšek, který funguje podobně.

vložky a tampony

Proč si vybrat třeba kalhotky?
Dnes je na trhu větší množství pomůcek, které jsou opakovaně použitelné. Jednou z nich jsou kalhotky. Ještě před pár měsíci jste mohly koupit jen poměrně drahé kalhotky od zahraničních výrobců, ale většina žen hledala kde koupit menstruační kalhotky levně. Byly zklamané, protože jich moc nenašly. My jsme začali šít kalhotky v Česku, a dodáváme na trh levnější a kvalitní kalhotky za nanovláken. Kalhotky jsou zdravotně nezávadné, diskrétní a komfortní. Mohou je nosit ženy a díky jakéhokoliv věku a jsou vhodné na denní nošení, spánek a dokonce vás ochrání před protečením i během sportu.

šedé kalhotky

Když se o ně budete dobře starat, vydrží vám i déle než rok. Cena za jedny se pohybuje od 600 Kč za kus výše, ale můžete je sehnat i levněji. Pravidelně jsou u nás výprodeje posledních kusů nebo můžete využít doprodeje kolekce. A to nejlepší nakonec – chceme aby se ženy i během svých dnů cítily příjemně, a proto prodáváme nejen klasické kalhotky, ale i brazilky a tanga. Díky tomu může každá žena nosit na co je zvyklá. Vyzkoušejte kvalitní české kalhotky, které vás překvapí nejen svou spolehlivostí, ale i jejich pohodlím.