Věšák UTON hanger 50 zlatý

2 899

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:50

Jednoduchost a funkčnost země. A mají dobrý design. To jsou tři principy, které tvoří designový nábytek CustomForm. Se stejnou pečlivostí nabízíme naši nabídku včetně skandinávského nábytku pro obývací pokoj, půdního nábytku a vybavení koupelen. Vesnice UTON je neznámým důvodem. Jednoduché, ale umělé. Dokonce i to nejdůležitější – praktické. Můžete použít ručník nebo ložnici. Vložte do ní čočku na koupel nebo cokoli jiného. I tímto způsobem můžete pravidla opravit.
Tkadlec UTON je k dispozici ve třech velikostech: 50 cm, 70 cm a 100 cm. S jejich pomocí je můžete spravovat – například nasadit své vlastní jedinečné složení. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užijte si design (podívejte se na paletu RAL na konci).
Minimalistický koupelnový nábytek
Jak minimalistický nábytek, jak navrhuje UTON, organizace koupelny se stává potěšením. Nesedělo by to do stereotypu koupelny, která není šikovná, ladná nebo nudná, navrhujeme nebo navrhujeme špičkový nábytek. Jsou univerzální, ale přizpůsobíte je svým vlastním potřebám. Minimalistický nábytek se obvykle neomezuje na jedinou funkci. Jsou jako dokonalá výzdoba a organizace. A skládají se z obrovského pole pro obrázky.
Pozornost! Ořech nezakrývá montážní prvky, je nutné je znovu naložit sami.
Podívejte se také na další minimalistický nábytek z našich sbírek! Vyrábejte průmyslové lampy, skandinávské pohovky a barový nábytek. Online designový suterénní nábytek CustomForm je mimořádnou galerií inspirace. Chcete vidět svou tašku naživo? Náš obchod s nábytkem Chorzów je šťastný!

Další informace
Hmotnost5 kg
Barva

Žlutá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák UTON hanger 50 zlatý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží