Věšák SABU černý

6 550

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:

100

Výška:173

Už dlouho se říká, že krása tak často spočívá v jednoduchosti. O tom svědčí rostoucí popularita minimalismu, a to i v designu. Náš závěs Sabu je radikálním představitelem této myšlenky. Originální, i když ano … nekomplikované. Jednoduchý? Jako drát.

Minimalismus ve službách avantgardy.

Sabu je kus nábytku, který je zdrženlivý svým vlastním způsobem. Skládá se pouze ze dvou vzájemně propojených obdélníků, ale proto je působivý. Vypadá originálně, přitahuje pozornost a vyzývá k interpretaci. Je stabilní a pevně připevněný, přestože vypadá jemně. Na své „ramena“ unese váhu všeho, co chcete pověsit. Položky jsou důležité. Knihy, filmy, oblečení, gadgety – celý život je ukládáme na police. Představují náš svět, každodenní život, svědčí nám. Je tedy škoda je nacpat do kouta, zejména těch cenných nebo nejoblíbenějších. Moderní konzola nebo kovová knihovna, díky nim si všechny důležité předměty nejen najdou své místo, ale také se perfektně představí. Pro skladování nabízíme různý průmyslový kovový nábytek – naše police jsou ručně vyrobený nábytek, pamatují si retro styl a působí skandinávským stylem, jsou praktické, krásné a originální. Držte tedy svůj svět.
Díky svému stylu se věšák Sabu nejlépe hodí do minimalistického interiéru. Cítí se také dobře v průmyslových zařízeních nebo ve světlých a průhledných prostorech. Není však vybíravý – jako symbolický přízvuk to bude fungovat téměř všude.

POZORNOST! Produkt je k dispozici v široké škále barev. Vyberte barvu na kartě CUSTOMIZE / DESIGN.

Další informace
Hmotnost10 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák SABU černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží