Věšák LANDA HANG 70 shelf černý

3 249

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:70

Toto je kolekce koupelnových přívěsů LANDA. Jednoduché, praktické a elegantní. Ale opravdu se nám líbí minimalistický designový nábytek! Ve sbírce jsou dva příklady: LANDA HANG a LANDA RE-HANG. Oba fungují dobře v každé koupelně.
Kolekce designových nástěnných věšáků se stožáry
LANDA HANG je jednoduchá, podélná konstrukční stěna. Stejně jako jiný minimalistický nábytek nemá špatné detaily, takže je díky všem prezentován na zadní stěně. Nevyžaduje uspořádání a estetický prvek určuje okolí. Na jedné straně sedí na vazbě pro zavěšení ručníku, na druhé straně slouží jako tyč pro skladování kosmetiky. Designový nábytek, stejně jako ona, se hodí do různých typů pokojů, kuchyňského nábytku. LANDA HANG je k dispozici ve třech velikostech: 50 cm, 70 cm a 100 cm. Můžete si z nich vyrobit peněženku.
LANDA RE-HANG sestra LANDY HANG. Je také navržen v minimalistickém kusu nábytku, ale poskytuje vám více prostoru pro kosmetiku nebo jiné dobroty. Horní část je umístěna ve středu krabice, spodní část je určena k zavěšení ručníku. Designový nábytek je často multifunkční. Spojení sloupu se zavěšením vede k dokonalé organizaci. Jednoduchý, průhledný design je nádrž na čistotu. Oba věšáky připomínají průmyslový nábytek, díky čemuž budou dobře fungovat nejen v koupelně, ale také v moderních interiérech a podkrovích.
LANDA RE-HANG je stejně jako vaše sestra k dispozici ve třech velikostech: 50 cm, 70 cm a 100 cm. Oba závěsy namalováme vedle Dvou z nich (dostupné barvy na paletě RAL). Sada neobsahuje montážní prvky. Je dobré jít spát osobně.
Chcete vidět další designový nábytek z naší nabídky? V našem suterénu najdete průmyslové lampy, nábytek ve skandinávském stylu a dřevěné stoly. Suterén online designu nábytku společnosti CustomForm nabízí neobvyklé formy a praktická řešení.

Další informace
Hmotnost4 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák LANDA HANG 70 shelf černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží