Věšák HALL 50 černý

5 549

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:50
Výška:170

Na úvod hádanka: kdyby byl Picasso stále mezi námi, na co by si pověsil šaty? Dost možná na HALL věšáku. Jedná se o kus nábytku, který je tak ekonomický a jasný, jako by byl vytvořen několika jednoduchými tahy štětce. Loftový nábytek jako on je uměleckým snem.
HALL věšáky vyrábíme ve dvou verzích – vysoká a nízká (BATH). Obě verze se liší pouze velikostí a jsou jinak identické. Menší verze věšáku jsou určeny pro koupelny, ale budou dobře fungovat kdekoli. Designový nábytek, jako je věšák HALL, krásně zobrazuje oblečení nebo ručníky na něm zavěšené, napodobující umělecké dílo a okamžitě přitahující pozornost. V našem obchodě nabízíme různý minimalistický kovový a půdní nábytek, na který si můžete pověsit své oblíbené kabáty nebo svetry – naše ramínka jsou ručně vyrobený, praktický, krásný a originální nábytek.
Harmonie na rekvizitách.
SÁL lze popsat třemi slovy: harmonie, jednoduchost a univerzálnost. Zdůrazní účinek průmyslové atmosféry, sladí skandinávský styl a harmonizuje s ekonomickým dekorem. Designový nábytek jako on je podstatou čistého minimalismu. Nebo snad kubismus? Dobrou chuť určitě!
Customform nabízí půdní nábytek a další. Podívejte se na naši nabídku! Najdete zde také skandinávský nábytek, průmyslové lampy, nábytek pro kavárny a restaurační nábytek, prošívané pohovky a designové jídelní stoly.

Další informace
Hmotnost8 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák HALL 50 černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží