Věšák do koupelny KAYA BATH S černý

4 049

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:50
Výška:100

Na konci otázky: pokud tu Picasso ještě nebyl, kam jsi poslal svoji obranu? Je pravda, že na zdi KAYA. Tento nábytek Bowem je stejně jedinečný a jasný, jako by byl vytvořen s jednoduchou hromadou pro trénink s mistrovskou nohou. Loftový nábytek, stejně jako umění.
Matice KAYA vyrábíme ve dvou verzích – vysoká a nízká (BATH). Obě verze se liší velikostí, ale jsou identické. Menší verze jsou určeny pro koupelnu, ale fungují dobře kdekoli. Designový nábytek, jako je věšák KAYA, má krásně upravené zábradlí nebo ručníky, napodobující umělecké dílo a místo zvracení. V našem suterénu nabízíme různý minimalistický kovový a půdní nábytek, na který můžete poslat své oblíbené oblečení nebo metry – naše věšáky jsou ručně vyráběné, praktické, krásné a originální.
Harmonie a propsie.
KAYA může být vytvořen pomocí tří slov: harmonie, jednoduchost a všestrannost. Zdůrazněním vlivu průmyslového podnebí zapadá do skandinávského stylu a pracuje s jedinečným zařízením. Designový nábytek, protože je to podstata čistého minimalismu. Může kubismus? Pro dobrou chuť!
Customform nabízí půdní nábytek a další. Podívejte se na naši nabídku! Najdete zde také skandinávský nábytek, průmyslové lampy, nábytek do kaváren a restaurací, pikantní pohovky a designové stoly do jídelny.

Další informace
Hmotnost8 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák do koupelny KAYA BATH S černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží