Věšák do koupelny HALL BATH 100 černý

4 549

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:100
Výška:100
Šířka:40

Na konci otázky: pokud tu Picasso ještě nebyl, kam jsi poslal svoji obranu? Celá věc je pravda, že na věšáku HALL. Tento kus nábytku Bowem je stejně jedinečný a jasný, jako by byl vytvořen s jednoduchou hromadou pro trénink s mistrovskou nohou. Loftový nábytek, stejně jako umění.
HALOVÉ matice vyrábíme ve dvou verzích – vysoká a nízká (BATH). Obě verze se liší velikostí, ale jsou identické. Menší verze jsou určeny pro koupelnu, ale fungují dobře kdekoli. Designový nábytek, jako je věšák HALL, má krásně umístěné kolejnice nebo ručníky, napodobující umělecké dílo a místo zvracení. V našem suterénu nabízíme různý minimalistický kovový a půdní nábytek, na který můžete poslat své oblíbené oblečení nebo metry – naše věšáky jsou ručně vyráběné, praktické, krásné a originální.
Harmonie a propsie.
SÁL lze vytvořit pomocí tří slov: harmonie, jednoduchost a univerzálnost. Zdůrazněním vlivu průmyslového podnebí zapadá do skandinávského stylu a pracuje s jedinečným zařízením. Designový nábytek, protože je to podstata čistého minimalismu. Může kubismus? Pro dobrou chuť!
Customform nabízí půdní nábytek a další. Podívejte se na naši nabídku! Najdete zde také skandinávský nábytek, průmyslové lampy, nábytek pro kavárny a restaurace, pikantní pohovky a designové stoly do jídelny. Individuální návrhy nábytku online obchodu Customform jsou zárukou volby a vysoké kvality!

 

Další informace
Hmotnost10 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák do koupelny HALL BATH 100 černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží