Věšák do koupelny BAREL BATH

4 549

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:90
Výška:86
Hloubka:25

První vizuální asociace pro slovo závěs? Určitě tento dřevěný a kovový gadget, který visí v našem šatníku. Nebo klasickou tyč v hale, přes kterou hodíme bundy a kabáty. Moderní design však nabízí mnohem zajímavější formy. Například věšáky připomínající lavičky.
Náš závěs do koupelny BAREL má tvar lavice. Protože designový nábytek, ke kterému tento kus nepochybně patří, se vyznačuje jak jednoduchostí, tak mimořádným nápadem, je jednoduchý a mimořádný. A také elegantní. Jedná se o volně stojící věšák, který můžete odložit na zvolené místo v koupelně, pověsit na něj ručníky, vyměnit župan, položit osušku nebo cokoli jiného. Minimalistický designový nábytek má také skutečnost, že je multifunkční. BAREL bude užitečný nejen v koupelně – můžete jej také umístit do haly nebo jiné místnosti. Připomíná průmyslový loftový nábytek, takže bude fungovat jak v podkroví, tak v moderním městském interiéru.
Designový věšák ve tvaru lavice
Jednou z výhod tohoto věšáku je jeho velikost. Je poměrně široký – je 90 cm dlouhý, 86 cm vysoký a 25 cm hluboký. To poskytuje prostor pro zavěšení ručníků, aby mohly bez překážek vyschnout. Jemné hrany krásně splývají s pozadím, aniž by přetěžovaly místnost, ale naopak – zvyšují dojem lehkosti. Minimalistický nábytek, jako je věšák BAREL, nemá zbytečné detaily. Snadno se udržují v čistotě. Nevystavujte přívěsek přímé vodě nebo jiným kapalinám.
Nezapomeňte, že si můžete vybrat barvu a přizpůsobit ji svým vlastním očekáváním. Podívejte se na paletu RAL!
Podívejte se také na další designový nábytek z nabídky CustomForm! Podívejte se na naše průmyslové lampy, dřevěné stoly ve skandinávském stylu nebo designová křesla. Designový nábytek, internetový obchod CustomForm nabízí krásná a praktická řešení pro domácnost.

Další informace
Hmotnost10 kg
Barva

Žlutá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Věšák do koupelny BAREL BATH“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží