Stolní lampa SHADE TABLE černá

2 899

Barva: Černá

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
VÝŠKA:40
PRŮMĚR:35
ŽÁROVKA:60 W.
ŽÁROVKA V CENĚ:Ne
ŽÁROVKA:E27

Není žádným tajemstvím, že designové lampy mohou ovlivnit charakter interiéru. Průmyslové lampy SHADE nejsou výjimkou. Osvětlují rohy a vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru. Kolekce zahrnuje jak stojací lampy, tak stolní lampy – na první pohled klasické, ale s mírným odsazením. Zde jsou designové lampy, které se mírně ohýbají na jednu stranu – jako by se chtěly podívat na knihu, kterou čtete večer, nebo se dívat přes rameno.
Prodáváme designové žárovky SHADE ve dvou verzích – černé stínidlo + bílá základna nebo naopak: černá základna + bílé stínidlo. Nic vám však nebrání přizpůsobit je vašim potřebám – vyberte si barvu, která vám vyhovuje, a my se o ni postaráme. Stínidlo průmyslových žárovek SHADE je vyrobeno z materiálu, zatímco základna je vyrobena z kovu. Jedná se o klasickou kombinaci, která bude fungovat v různých uspořádáních – v elegantním obývacím pokoji, útulné ložnici, moderní kanceláři a působivém podkroví. Na minimalistickém nábytku je to, že se hodí téměř kamkoli.
Svítidla z kolekce SHADE lze úspěšně sladit s jiným designovým nábytkem. Náš obchod s nábytkem v Katovicích je spoustou inspirace. Najdete zde nábytek ve skandinávském stylu, průmyslový kuchyňský nábytek, designový kancelářský nábytek nebo půdní nábytek. Zveme vás na lov!

Další informace
Hmotnost3 kg
Barva

Černá

Vyrobce

Customform

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Stolní lampa SHADE TABLE černá“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží