PALMUS FLOWER POT 100x35x35 černý

3 549

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:100
Výška:35
Šířka:35

Není nutné vyhnout se interiéru? Hmm, ta tvrdá taška. Možná hodně nahradit a poté diskutovat. Na jedné straně, pokud jsme odpověděli, nepadli jsme: zelená! Zelená přispívá k uspořádání života. Je to on, kdo vyrábí růženec. S ohledem na to (a upřímně) jsme se podívali na naši kolekci designového ložnicového nábytku – je to kompletní sada hrnců Palmus.
Jméno Palmus přesně odráží povahu těchto kostí. Jsou vysoké a protáhlé, na rozdíl od palem, značené v prostoru, který se rozprostírá nad rostlinou. Nejedná se o syrové dary, ale o osly – nemusíte do nich dávat země, můžete za to vsadit něco jiného.
Jsou k dispozici ve třech různých výškách (stejné šířce): 60x35x35, 80x35x35 a 100x35x35. Jsou ideální pro sadu, např. Minimalistický nábytek do obývacího pokoje nebo designový kancelářský nábytek.
Květináče jako sloup
Minimalistický nábytek i dary Palmus vyžadují jednoduchost. Jsou vyrobeny z nábytku (černý nebo imitující dub) a nemají špatné detaily. Je to monumentální, působivá prostata, jako ze sloupu, ze kterého můžete vytvářet vlastní geometrické kompozice. Můžete si zařídit něco v podobě, která zvýrazní byt, vyplní volný roh ve vaší fantazii nebo označí zelenou „hůlku“ na korytě řeky. Používají se také jako restaurační nebo hotelový nábytek, charakteristický prvek v recepci, čekárně nebo v pokojích.
Zveme vás ke sledování našeho designového nábytku na cestách! V showroomu nábytku v Chorzowě je výstava, kde loftový nábytek, hotelové židle a průmyslové lampy vytvářejí kouzelný prostor pro milovníky a milovníky designu. Inspiračním místem je také internetový suterén CustomForm. Chci vidět!

Další informace
Hmotnost20 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PALMUS FLOWER POT 100x35x35 černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží