FIORINA 50x30x60 bílý

10 940

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:50
Výška:60
Šířka:30

Květy jsou krásné, zaslouží si krásnou korekci. Zejména v našich bytech a jiných uzavřených prostorách, kde má matka příroda potíže – musíme se o vše postarat sami. Pěkný, estetický a elegantní nábytek ve skandinávském stylu zde bude perfektní. Pro milovníky květin a designového nábytku jsme připravili kolekci květináčů FIORINA. Skládá se z oslů vysokých do 20 cm v různých velikostech, v závislosti na potřebách a počtu dárců pro umístění interiéru. Náš dar na ochranu proti slunečnímu záření, prezentovaný nábytkem ve skandinávském stylu, je dokonale spravován v moderních, světlých prostorech.
Barva není problém. Je možné, že zakoupené květináče lze obarvit podle vzoru z palety RAL, a tak bude ladit s barvou stěny nebo nábytku ve vašem vlastním prostoru. FIORINA je minimalistický kus nábytku, který vzbuzuje zájem o stejné uspořádání s obývacím pokojem a restaurací. Jedná se o domácí a hotelový nábytek, nábytek pro restaurace a kavárny, půdní a víceúrovňový nábytek. Lze jej použít nejen jako efektivní stojan na dungeon, ale také jako originální zámek na brožuře a jako velký člun. Slouží jejich univerzálnímu stylu. Pokud jde o dokonale navržený nábytek, očekává se, že bude nejen odmítnut a vítán, ale také zdůrazní praktičnost. Náš minimalistický nábytek tuto podmínku vždy splní – poptávka po darech není jen dary.
Díky našim darům je nábytek ručně vyrobený – díky stáří, se zvláštním důrazem na detail a nacistickou trvanlivostí.
Chcete vidět naše dary zblízka? Podívejte se na další nábytek ve skandinávském stylu? Vyzkoušejte náš obchod s nábytkem v Katovicích. Srdečně vás zveme do krajiny dobrého designu!

Další informace
Hmotnost15 kg
Barva

Bílá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FIORINA 50x30x60 bílý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží