FIORINA 100x30x60 černý

13 200

Na objednání, doručíme do 7 - 14 pracovních dnů.

 

Popis
Délka:100
Výška:60
Šířka:30

Květy jsou krásné, takže si zaslouží krásné prostředí. Zejména v našich bytech a jiných uzavřených prostorách, do kterých má matka příroda omezený přístup – proto se musíme o vše postarat sami. Zde bude pěkný, estetický a elegantní nábytek ve skandinávském stylu dokonalý. Pro ty, kteří mají rádi květiny a designový nábytek, jsme připravili kolekci hrnců FIORINA. Sada obsahuje pokličky na hrnce vysoké až 20 cm v různých velikostech, v závislosti na potřebách a počtu hrnců umístěných uvnitř.
Naše květináče, jak se sluší na modelový nábytek ve skandinávském stylu, jsou ideální do moderních, světlých prostor.
Barva však není problém. Zakoupený hrnec lze obarvit podle vzoru RAL a sladit tak barvy stěn nebo nábytku ve vašem vlastním bytě. FIORINA je minimalistický kus nábytku, který dodává kouzlu vkusně zařízenému obývacímu pokoji a restauraci. Jedná se o domácí a hotelový nábytek, nábytek pro restaurace a kavárny, půdní nábytek a multifunkční nábytek. Mohou být použity nejen jako efektivní stojan na květináče, ale také jako originální úložiště knih a dokonce i bar.
To je způsobeno jejich univerzálním stylem. Jak víte, vynikající designový nábytek by měl být nejen zajímavý, pozorný a efektivní, ale také praktický. Náš minimalistický nábytek tuto podmínku vždy splňuje – květináče se stanou nejen květináči, když jsou potřeba.
Naše hrnce jsou také ručně vyráběným nábytkem – díky tomu jsou pečlivě vyráběny, s výjimečnou pozorností věnovanou detailům a důrazem na trvanlivost.
Chcete vidět naše hrnce zblízka? Zobrazit další nábytek ve skandinávském stylu? Podívejte se na náš showroom nábytku v Katovicích. Srdečně vás zveme do země dobrého designu!

 

Další informace
Hmotnost20 kg
Barva

Černá

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FIORINA 100x30x60 černý“

Radost z nákupu Vám garantujeme

✔ Doručujeme prémiovým dopravcem DPD

✔ Premiová kvalita

✔ Vyrobeno v EU

✔ Záruka vrácení/výměny zboží